Aliter Technologies

Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – HW developer UAV

Miesto nástupu
Kováčska, Dunajská Lužná, Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Plat
500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Chcel by si pracovať pre jednu z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v strednej Európe?

- Máš rád výzvy a chcel by si svoju kariéru odštartovať niekde, kde vedia ako rozpoznať a následne rozvíjať tvoj talent?

- Baví ťa práca v oblasti mikroelektroniky a merania, návrhu (PCB design, mechanical design), či prototypingu (3D tlač)?

- Zaujímajú ťa dronové technológie a chcel by si sa podieľať na vývoji a testovaní lietajúcich strojov a ich doplnkov?

Ak si na otázky odpovedal áno, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Hľadáme stážistov, ktorí by počas dvanásť mesiacov spolupracovali na projektoch zameraných na vývoj bezpilotných lietajúcich systémov, rozvoji a vylepšeniach už existujúcich produktov a testovaní v reálnych podmienkach. Počas svojej práce budeš mať priestor ukázať svoje zručnosti, vedomosti, dôslednosť, kreativitu a dostaneš šancu pracovať na samostatných projektoch, ktoré sú významné a plnohodnotné v oblasti komerčného využitia našou spoločnosťou.
Zamestnanecké výhody, benefity
Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia. U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch. V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v preferovanej oblasti, kde budeš naďalej preukazovať svoju šikovnosť a pridanú hodnotu.

Iné výhody:
- získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
- práca na samostatných projektoch
- hodnotenie od mentorov
- pomoc pri získaní licencie pilota na diaľku na Dopravnom úrade SR
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- technické (IT)

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Nezľakneš sa žiadnej prekážky a dokážeš úlohy doťahovať do úspešného konca?

- Ak máš kladný vzťah k progresívnym technológiám a aspoň v základnej miere sa v nich orientuješ a vo voľnom čase sa venuješ tvorbou vlastných embedded systémov, senzorických systémov, robotov či dronov, v našom teame nájdeš skvelé uplatnenie a rozvoj. Nesmie ti chýbať hlavne tímový duch, chuť pracovať, a to predovšetkým na sebe.
V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
MÁM ZÁUJEM

Prečo si vybrať práve Aliter Technologies?

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.