Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor–Software dizajnér trainee

Miesto nástupu
Liptovský Mikuláš
Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
*od 500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- edície Linux pre Embedded PC (napr. projekt Yocto) a jednočipové počítače (napr. OpenSTLinux),...
- zostavovanie a inštalácie Linuxových distribúcií
- programovanie komunikačných rozhraní
- tvorba software pre Linux s využitím rôznych knižníc / Projektov (napr. TCP/IP knižnice s bezpečnou komunikáciou; služby: HTTPS, SSH, SNMP a pod.)
- software pre hlasovú komunikáciu = Asterisk
- zadenie programov, tvorba dokumentácie,...
Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia. U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní na oddelení strategických projektov a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch. V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Iné výhody:
- získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
- práca na samostatých projektoch
- hodnotenie od mentorov
Požiadavky na zamestnanca
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vzdelanie v odbore:
- oblasti IT, telekomunikácií, elektrotechniky, elektroniky

Počet rokov praxe:
- 0 rokov

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.