Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – UAV Developer C/C++ trainee

Miesto nástupu
Kováčska, Dunajská Lužná, Slovensko
Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- podieľanie sa na vývoji kľúčových systémov UAV
- písanie testov a úprava testovacích aplikácií, pre rozšírenie bezpečnosti systémov
- analýza možných zlepšení
- Industry 4.0
- asistencia pri letových testoch
- práca na HW UAV

Hľadáme stážistu, ktorý by sa podieľal na špecifických dronových projektoch. Najznámejším projektom je VIMA (virtual mast), projekt zaoberajúci sa vývojom uviazaného dronu, ktorého operačný čas je teoreticky neobmedzený. Overíš si získané zručnosti zo školy na reálnych projektoch, prípadne načerpáš nenahraditeľné skúsenosti do budúcnosti. Tvojou prácou nebude len programovať, ale aj sa aktívne podieľať na testovaní SW a rôznych nových technológií.
Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia. U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch. V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Iné výhody:
- získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
- práca na samostatých projektoch
- hodnotenie od mentorov
Požiadavky na zamestnanca
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- technické (IT)

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- C/C++, Python
- GitHub
- STM32
- MAVlink (výhoda)
- Unit testy (výhoda)

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.