Aliter Technologies

Account manager (IT projekty)

Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
* od 2500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Rozširujeme náš Sales tím o nového člena, ktorý by bol zodpovedný za starostlivosť o už existujúcich klientov a s tým súvisiacich činností:

- spracovanie obchodných ponúk a inej obchodnej dokumentácie
- vypracovanie prezentácií a zastupovanie spoločnosti na rokovaniach a pri podpore obchodu
- tvorba rozpočtov (IT projekty)
- spracovanie projektovej dokumentácie
- pripomienkovanie návrhov zmlúv a ich dodatkov
- aktívna spolupráca s dodávateľmi a obchodnými partnermi
- monitoring vývoja na IT trhu a monitoring konkurencie
- aktívna komunikácia s oddeleniami v rámci spoločnosti ( Finance, Projektový manažment..)
- flexibilná pracovná doba
- Home Office
- príspevok pri uzavretí manželstva
- Referral príspevok
- finančný bonus po odpracovaní 10 rokov
- Multisport karta
- teambuildingy (celofiremné, divízne, vianočná večera)
- podpora športových aktivít (korčuľovanie, bowling, ...)
- No dresscode
- Mobil a notebook aj na osobné použitie
- Vianočný darček, mikulášsky darček
- zľavy u tretích strán
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- čerstvé ovocie, čaj, káva
- moderné priestory
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz:
- typ B

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
. Microsoft Excel - Pokročilý
- Microsoft Word - Pokročilý
- Microsoft PowerPoint - Pokročilý
- Microsoft Outlook - Pokročilý

- precíznosť
- orientácia na plnenie deadline-ov
- kreatívne myslenie
- schopnosť hľadať riešenia
- príjemné profesionálne vystupovanie
- veľmi dobré komunikačné, organizačné, analytické zručnosti
- výborné prezentačné zručnosti
- pozitívne myslenie
* 2500 € /mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavý benefitný systém.

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.