Aliter Technologies

Supervízor Cabling and Installation

Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
*od 2000 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- spracovanie návrhov logických schém pre zapojenie zodolnených zariadení IKT pre vojenské používanie
- spracovanie podkladov pre výrobu kabeláže na prepojenie zodolnených IKT zariadení pre vojenské používanie
- výber a definovanie komponentov pre pre výrobu kabeláže
- spracovanie podkladov pre objednávky
- riadenie výroby kabeláže
- plánovanie inštalácií IKT kabeláže a zariadení prevažne do vojenskej techniky
- priame riadenie inštalácií IKT kabeláže a zariadení podľa pripravených schém
- konfigurácie, inštalácie, diagnostika porúch a zabezpečenie opráv komunikačných systémov (Interkom) prevažne vo vojenských vozidlách, vrátane zabezpečenia technickej podpory
- úprava a riadenie výrobnej dokumentácie zahŕňajúca tvorbu technických výkresov elektronických zariadení, systémov, montážne, oživovacie a testovacie postupy
- zber a analýza požiadaviek, spracovanie systémových a technických špecifikácií
- spracovanie podkladov do projektovej dokumentácie
- vypracovanie podrobnej technickej dokumentácie
- konzultačná / poradenská činnosť
- prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania
- profesijný a osobnostný rast
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:
- v oblasti IT, telekomunikácií, elektrotechniky, elektroniky

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 3 roky
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike minimálne podľa § 22, Vyhl. MPSVR SR č.508/2009 Z.z.
- prehľadné znalosti obvodových riešení rôznych elektronických prístrojov a zariadení, t.j. analógovej a digitálnej elektroniky
- znalosti z oblasti EMC a EMI, a schopnosť implementácie požiadaviek noriem do konštruovaných zariadení, napr. MIL-STD - vítané
- základné manuálne zručnosti potrebné pre výrobu káblových zväzkov
- základné skúsenosti/znalosti s inštaláciami kábeláže a zariadení vo vozidlách
- znalosť respektíve skúsenosti v návrhu a vývoju za použitia softwerových riešení CAD - vítané
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- samostatnosť a komunikatívnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie sa dynamicky sa meniacim požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
*od 2000 €/mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta, zložená z fixnej a variabilnej zložky

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.