Novinky
5/29/2019

Aliter Technologies na veľtrhu IDET predstavuje virtuálny stožiar, 2. generáciu B2R a najnovšie prírastky do portfólia

Na tohtoročnom veľtrhu IDET predstavuje Aliter Technologies riešenia zamerané na vzdušné pozorovanie a prieskum.

Kľúčovou novinkou je  virtuálny stožiar VIMA. Je náhradou za klasické mechanické stožiare, ktoré sa bežne používajú ako nosiče kamier, antén a rádií. Ich vzlietnutie a pristávanie je plne automatické, prevádzka je nepretržitá vzhľadom na napájanie elektrickou energiou z pozemnej stanice. VIMA je veľmi užitočným pomocníkom pri rizikových zásahoch v nedostupnom teréne, pri monitoringu dopravnej premávky, sledovaní verejných akcií a aktivít silových zložiek.

Zároveň si budete môcť pozrieť 2. generáciu vysokorýchlostného dátového rádia B2R a najnovšie zodolnené prírastky do nášho portfólia.

Riešenia a produkty Aliter Technologies sú určené pre ozbrojené sily, políciu, civilnú ochranu, hasičské zbory, záchranné tímy, a ďalšie organizácie, ktoré sa podieľajú na riešení krízových situácií vojenského alebo civilného charakteru. Riešenia Aliter Technologies sú navrhnuté v súlade s NATO a medzinárodnými normami, sú flexibilné, mobilné a autonómne.

 

Mohlo by vás zaujmout

Drony áno, ale bezpečne
November 28, 2018
Drony áno, ale bezpečne

Aliter Technologies partnersky podporil seminár o regulácii bezpilotných lietajúcich zariadení pod záštitou Slovenskej asociácie bezpilotných lieta...

Opäť na Konferencii Spojovacieho vojska Armády ČR
June 18, 2021
Opäť na Konferencii Spojovacieho vojska Armády ČR

Aliter Technologies sa zúčastnil na 5. ročníku konferencie v Lipníku nad Bečvou.

Aliter Technologies na EUROSATORY v Paríži
June 21, 2018
Aliter Technologies na EUROSATORY v Paríži

Aliter Technologies predstavil svoje produkty a riešenia na 26. ročníku medzinárodného obranného a bezpečnostného veľtrhu pozemnej a leteckej techn...

NTSP v roku 2020 online
October 16, 2020
NTSP v roku 2020 online

Medzinárodná vedecká konferencia NTSP sa tento rok z dôvodu pandémie konala online formou.