Novinky
19. 11. 2021

CLOUDY: Prenes svoj biznis do oblakov

Aké je to žiť v dobe cloud-ovej? Ako prepojiť biznis s cloud-om a čo cloud ponúka? To a mnoho viac na konferencii CLOUDY.

V piatok 19. novembra sa konala online konferencia CLOUDY: Prenes svoj biznis do oblakov!

Na konferencii sa predstavili speakri z radov najväčších IT lídrov z Aliter Technologies, AWS, Hewlett Packard Enterprise, Microsoft Azure, Apption či Tidal Migrations. Účastníci sa mohli tešiť na témy zamerané na princípy, možnosti a skúsenosti s migráciou a využívaním verejných a hybridných cloud služieb, ako aj na riešenie otázky bezpečnosti v dobe cloud-ovej.

Na úvod COO Aliter Technologies Ján Grujbár predstavil našu spoločnosť. Po ňom sa slova ujal riaditeľ Strategických projektov Peter Kováč. V online režime sa k nám ďalej pripojil David Stenson z Amazon Web Services, Roman Russev z Microsoft a prvú časť konferencie zakončil naživo pán Miroslav Kalinovský z Hewlett Packard Enterprise.

V druhej časti konferencie náš expert na kybernetickú bezpečnosť Daniel Suchý priblížil dobu cloudovú aj z bezpečnostného hľadiska. Ďalším naším rečníkom naživo bol IKT konzultant Daniel Mikulka. Posledné dve prednášky patrili online speakrom. Najprv sa predstavili páni David Colebatch a Jason Hurlbut zo spoločnosti Tidal Migrations a posledná prezentácia patrila nášmu CTO Tomášovi Orieščikovi a Brianovi Joe z Apption.

Mediálnym partnerom podujatia bol týždenník TREND.

Video z prvej prezentácie: Peter Kováč.
Video z druhej prezentácie: David Stenson.
Video z tretej prezentácie: Roman Russev.
Video zo štvrtej prezentácie: Miroslav Kalinovský.
Video zo piatej prezentácie: Daniel Suchý .
Video zo šiestej prezentácie: Daniel Mikulka.
Video zo siedmej prezentácie: David Colebatch.
Video z ôsmej prezentácie: Brian Joe.