Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor–Hardware dizajnér trainee

    • Place of work
    • Liptovský Mikuláš
    • Salary
    • *od 500 €/mes
    • Type of employment
    • Part-time job, Brigade, An internship
    • Start date
    • dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh elektronických obvodov (v prostredí Altium dessigner)

  • osadzovanie a oživovanie prototypov elektronických zariadení

  • testovanie, merania rôznych elektrických parametrov, spracovanie technickej a výrobnej dokumentácie

  • merania EMC, EMS (elektromagnetickej kompatibility a odolnosti) a pod. / riešenie problémov EMC a EMS

  • štúdium a analýza elektrotechnických noriem,...

Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia. U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní na oddelení strategických projektov a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch. V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Iné výhody:

  • získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie

  • práca na samostatých projektoch

  • hodnotenie od mentorov

Požiadavky na zamestnanca

  • študent vysokej školy

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vzdelanie v odbore:

  • oblasti IT, telekomunikácií, elektrotechniky, elektroniky

Počet rokov praxe:

  • 0 rokov

* 500 EUR/mesiac pri polovičnom úväzku, v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta

Did our offer appeal to you? Let us know!

Simply send a structured CV by email to hr@aliter.com. If we are interested in your profile, we will contact you, so do not hesitate!

By sending your CV, you agree to the processing of personal data.

Why choose a career at Aliter Technologies?

At Aliter Technologies, you will get the opportunity to work on projects for the largest organisations in the world. We believe in developing talent, which is why everyone has the opportunity to grow with us, regardless of their background.

The 12-month paid internship is open to students from various fields - business, technology and project management. During the internship, you will become acquainted with the company's operations and processes, gain work experience and get involved in the implementation and preparation of large and unique projects.

Do you want to get involved and maybe end up with a stable paid position?

  • Flexible working hours

  • Rewards for work anniversaries

  • Home office

  • Education

  • Possibility of parking

  • Location

  • Friendly team

  • Modern premises

Didn't find yourself among the open positions?

If you are creative, flexible, a quick learner and not afraid to go the extra mile, let us know. Send us your CV and let us see if you can find your place with us.