Aliter Technologies

Projektový manažér

Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
*od 2000 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Projektový manažér pôsobí ako samostatný koordinátor celého životného cyklu IT projektu od jeho inicializácie cez realizáciu, testovanie až po prechod do prevádzky a odovzdania na servis.

V prípade komplexnejšej subdodávateľskej štruktúry riadi a koordinuje aj dodávky subdodávateľov. V rámci spoločnosti pôsobí ako hlavný komunikačný kanál projektovým tímom, sponzorom projektu a ostatnými zainteresovanými stranami na projekte. Úzko spolupracuje so sales tímom.

- príprava ponúk pre výberové konania pre zahraničných klientov
- je zodpovedný za koordináciu, implementáciu, realizáciu a kontrolu určených projektov
- riadi projekty stredného až veľkého rozsahu
- vedie projekt cez všetky fázy životného cyklu projektu
- pomáha pri definovaní rozsahu, cieľov a výstupov projektu
- komunikuje s objednávateľmi, dodávateľmi a subdodávateľmi ako aj interným tímom
- vypracováva detailný plán pre každú fázu projektu
- plánuje časovú os projektu
- riadi rozpočet projektu
- riadi alokáciu projektových zdrojov
- analyzuje a riadi možné riziká
- riadi projektovú dokumentáciu
- vykonáva status reporty a priebežne informuje o projekte a jeho míľnikoch
- implementuje a riadi projektové zmeny
- zabezpečuje odovzdávanie diela objednávateľovi
- flexibilná pracovná doba
- Home Office
- príspevok pri uzavretí manželstva
- Referral príspevok
- finančný bonus po odpracovaní 10 rokov
- Multisport karta
- teambuildingy (celofiremné, divízne, vianočná večera)
- podpora športových aktivít (korčuľovanie, bowling, ...)
- No dresscode
- mobil a notebook aj na osobné použitie
- Vianočný darček, mikulášsky darček
- zľavy u tretích strán
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- čerstvé ovocie, čaj, káva
- moderné priestory
Požiadavky na zamestnanca
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Word - Pokročilý
- Microsoft Excel - Pokročilý
- Microsoft Outlook - Pokročilý
- Microsoft PowerPoint - Pokročilý
- Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 4 roky
- skúsenosti s riadením infraštruktúrnych a/alebo SW projektov
- znalosť aspoň jedného plánovacieho nástroja pre projektový manažment
- certifikácia Prince2 Practitionier alebo jej ekvivalent
- skúsenosti s riadením ľudí, prípadne aj subdodávateľov
- silné prezentačné, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- analytické myslenie, dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť a zákaznícka orientácia
- schopnosti tvorivo a analyticky pracovať na riešení problémov
- skúsenosti s bid managementom

4 a viac rokov v pozícii projektového managementu, delivery managementu - v oblasti infraštruktúrnych a/alebo softvérových IT projektov.
* 2000 € /mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavý benefitný systém.

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.