Náš tím na medzinárodnom veľtrhu IDEB v Inchebe

  • Konferencie
V dňoch 25. – 27. augusta sa konal medzinárodný veľtrh obrannej techniky IDEB.
Náš tím na medzinárodnom veľtrhu IDEB v Inchebe

Po nútenom preložení veľtrhu z roku 2020 na august 2021 kvôli pandemickej situácii  sa napokon predsa brány areálu Incheba Expo Arény otvorili, aby privítali vystavovateľov z celého sveta. Nechýbali prehliadky obrannej techniky, dynamické ukážky zákrokov ozbrojených síl či konferencie k téme kyber-bezpečnosti. To všetko čakalo návštevníkov IDEB-u počas troch dní.

Naša spoločnosť predstavila odbornej verejnosti niekoľko nových technologických riešení,  ako je napr. prenosný IKT modul pre rýchle vybudovanie dočasného miesta riadenia v extrémnych podmienkach, B2R Manet IP rádio umožňujúce vysokorýchlostnú rádiovú komunikáciu pre taktické jednotky, ako aj 2. generáciu virtuálneho stožiara VIMA (Virtual mast) a vzdušného monitorovacieho prostriedku SILWA (Silent Watcher) a iné.

Aliter Technologies a. s. získala ocenenie IDEB 2021 Grand Prix v kategórii Letecká technika za 2. generáciu virtuálneho stožiara VIMA (Virtual Mast).

Reportáže z IDEB veľtrhu si môžete pozrieť tu: RTVS , TV Markíza (v čase 13:45),  TV JOJ (v čase 07:50).

http://wpadmin.aliter.com/wp-content/uploads/2021/08/Spot_RTVS.mp4http://wpadmin.aliter.com/wp-content/uploads/2021/08/Spot_TV_JOJ.mp4